KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15186289
nr 1518 6289
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 90/120, daterad -70. Bildmått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 56x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:42:23
500 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz